Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Intel celeron slot 1

Ahoj chtel bych se zeptat, nasel jsem to po dlouhe dobe ale nevim vubec jestli tohle ma hodnotu, mate nejake rady co s tim

Intel celeron slot 1 (bohuzel si ani nepamatuju tuto dobu 😅)

isa slot tikal jen na 8mhz, to snad používal 8080 v nějaké verzi pc pro mamuty.
ten p2 slot1 jsem taky viděl asi jednou. p3 se zas vrátil k normálnějšímu s370, tuším to měl i můj první pc.

máme v práci kolegu, který tomu taky říká "retro". upřímně se těším, až jeho děti vyrostou a se všemi těmi krámy ho vydědí.