Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem připojení mobilu k pc pomocí USB Bluetooth

Mám mobilní telefon bez internetu (nechci platit za připojení) Aligátor S6100 duo. Notebook mám s připojením na internet kabelem a modemem (to si platím).
Když si mobilem pořídím nějaké foto a chci ho přenést do notebooku, tak se to podaří když zapnu na mobilu Bluetooth a potom různými způsoby fotky dostanu do notebooku. Ani nevím jak.
Zajímalo by mě, zda je tento způsob bezplatný, když za internet v mobilu neplatím (mám předplacenou kartu na hovory a SMS).
Děkuji moc za odpověď
laik

Neplatis, ale je to asi nejhorsi/nejpomalejsi zpusob jak data mezi mobilem a pocitacem prenaset. O tom "chytry" telefon bez datoveho pripojeni stava se pomerne hloupym a nepouzitelnym zarizenim. Nemusis rovnou porizovat balicek mobilnich dat, staci si zapnout na modemu wifi.