Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno velka odozva v hier

Zdravím,

Môj problem spočiva v tom, že keď niečo hram na netu, hlavné fps, tak piše mi v hroch, že mam cez 5000 ping a ma to odpoji so serveru
robi to randomne a odpoji ma to na random čas, taktež ked to mam tak tak ani speedtest.com nechce najst server na skusku internetu, ale internet ide OK
čo som skušal:
odpojit každe jedno zariadenie od internetu/wifi
nastavovat firewall na PC aj v routeru
mam ešte tracert z cmd

Řešení:

zatiaľ novym routerom to vyzera stabilne, od včera i dnes som ako ja kus hral a aj syn pomaly cely deň a zatiaľ bez problemu

robi to randomne a odpoji ma to na random čas, taktež ked to mam tak
tak ani speedtest.com nechce najst server na skusku internetu, ale internet ide OK

Speedtest je ti k ničemu. Gigabitové připojení je ti "k ničemu". Ten tučně vyznačený text je "divný".
Ty potřebuješ ping na server, na kterém hraješ hru.
A tam ti nikdo nezaručí trvalou rychlost připojení, kterou ty si přestavuješ.
Hlavně kvůli vytíženosti serveru, počtu připojených a taky s ohledem na místní čas.

Můžeš zkusit kontaktovat svého poskytovatele netu a poptat se.

viem ze 1gb pokial nerobis s velkym počtom dát tak je "k ničemu" ale bol to najlacnejší net,
mam ten internet u toho ISP už 4 roky, problemi neboli, volal som a že nevedia mi stym pomoct lebo u nich to vyzera byť vše v poriadku
servery hier su ok, lebo odpaja len mna