Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hodnocení setupu?

Ahojte, chtěl bych se zeptat někoho zkušeného na tento setup:

Procesor = Ryzen 5 5500 6 jader 12 vláken, 4.4 GHz. (Nový)
Grafická karta = GeForce RTX 3060 Ti Gigabyte GAMING 8G LHR
Základní deska = Gigabyte B350M
RAM = 16gb (2x8gb) Corsair Vengeace RGB 3200Mhz DDR4 (nové)
SSD = 500GB Patriot (Nový)
Zdroj= 650 Viper VX 80+bronze (Nový)
Skříň = Gamemax Shine (Nová ještě s ochranou folií)
Operační systém= Windows 10

nehledám žádné herní dělo, spíš by mě zajímal názor na tento konkrétní setup. Vyplatí se za 14 tisíc? díky moc

SSD je male, budes potrebovat but dalsi ssd alebo HDD
ram, na dalsi 2 roky by mali stačiť ale programi sa vyvijaju a treba stale viac odporucam potom dokupit dalsich 16
procak je fajn na dalši 4 roky
grafika je taktiež fajn ako na hry vo fullHD možno aj nejake 2K, streaming a aj na renderovani

akurat matična je staršia a ked budeš chciet menit cpu za novy, asi budeš musiet menit aj matičnu

okrem slabej matičnej je to fajn pc, neviem aky je česky trh ale na SK za 550€ je to OK cena za zostavu

vyrobce toho ssd bez upresneni typu je jen pul kroku od noname shitu.
patriot patri mezi poruchovejsi ssd, jen s prumernym vykonem.
osobne bych ho nikdy nepouzil na systemovy disk pro windows, prodejce ho tam ma jen kvuli nejnizsi cene, na vykon a spolehlivost uplne kasle.

da se pouzit jako externi usb disk, ale do pc koupit neco normalniho. cili pro tebe vydaj navic.