Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Má cenu upgrade notebooku 25-30k?.

Dobrý den. Rok se s rokem sešel a můj Lenovo ideapagGaming 3 už pomalu ale jistě přestává stíhat LOW/MEDIUM mým oblíbeným Coop hrám. Prosím vás o radu, vyplatí se mi upgrade nebo mám ještě rok počkat? Hodně cestuju takže notebook je jasná volba.. Chtěl bych hrát hry typu LoL, The forest, Sons of the forest, Ghost watchers, Phasmo, série RE v singlu apod. Mám verzi s Ryzenem 4600H, 16gb RAM a GTX1650ti 4gb. Na některý hry už se úplně nedá koukat tak mě napadlo jestli koupit něco za 25-30k? msi-katana-15-b13vfk-1868xcz-d10818933.htm Nebo ještě počkat rok, dva? Děkuji za vaše názory. Přeji hezký zbytek večera

MSI je dobrá značka, klidně ho ber. Rozhodně je podle mě lepší než Asus nebo Acer. Jenom pozor, není tam nainstalovaný systém, takže si ho budeš muset nainstalovat sám včetně všech ovladačů. Ovladače najdeš na stránkách výrobce notebooku, Windows ber klidně z Aukra. Za mě je to výhoda, protože je to o pár korun levnější a nebudeš tam mít zbytečný balast, což u předinstalovaných systémů většinou bývá.
Windows seženeš za pár korun https://aukro.cz/lp/windows-11