Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc nechce naběhnout, nemůže asi najít grafiku.

Dobrý den,
chtěl bych poprosit o radu.
Mé CPU Intel Core 2Duo 2,3 Mhz , grafika Ati radeon x1650 series, 2GB RAM, deksa ASUS P5B.
Můj problém:
Při zapínání pc vše naskočí až na grafiku. Všechno svítí, větráčky běží, disk i cd rom taky naskočí, ale dál nic. Na obrazovce černo.
Na skříni na displeji se nyní nezobrazuje grafika a ani její teplota a něco tam pořád pípá, i když není pc v el. síti. Párkrát se mi to už stalo, vždy stačil jen restart a naběhlo to. Jednou se mi to pokazilo jako teď, že už to nešlo. Měl jsem to na reklamaci a oni mi řekli, že tam bylo pouze špatné nastavení v Biosu. Jinak, že to testovali a vše je ok. Je to asi 5 měsíců zpátky a já žádné změny v biosu nedělal a je to tu zas.
Ještě jednou prosím o radu jestli víte jak to odstranit pomožte prosím. S firmou, od které to mám není domluva a navíc bych to musel zas nechat posílat 50 km přepravou do servisu.
Děkuji předem za každou radu.

Nu běžně, když to zapínám, tak to krátce jednou pípne (nahlas). A teď jak to blbne, tak jak kdy někdy dvakrát rychle a někdy vůbec. Každopádně se stává, že někde v čele jak je displej na skříni, to slabounce pípa, pravidelně, v rozmezí tak 2 sekund. A to i když už to je vyplé a není pod proudem. A taky jak kdy a různě dlouho, to nejde blíže určit.