Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Je to dobra cena za PC ?

Dobrý den,
potřeboval bych radu někoho kdo se vyzná v PC a cenách komponentu.
Šlo by o
Specifikace:
Základní deska: Gigabyte a350m-D3h
Procesor: Ryzen 5 5600, 4.4ghz, 6 Jader, 12 Vláken
Paměť: 32GB (2x16GB, 3200mhz)
Grafická karta: RTX 3060 Ti 8GB (MSi)
Uložiště: 1TB M.2 NVME SSD
Za 16 500,-
Je tato cena výhodná? Děkuji

to ja nesouhlasim:
nekteri tazatele s oblibou rozhodi problem na nekolik for, pak se upnou jen na jedno a ostatni nechaji, at ti to tam resi a uz nereaguji. coz byva ztrata casu.

jestli se pamatuju, po odpovedi na nevyhodnost tu stejny tazatel zalozil druhy dotaz na levnejsi sestavu s lepsi grafikou: takze mu stacila i jedina reakce.

ostatne toto byl mor znamy predevsim z zive: nekteri by se tam rok dokola utazatelovali, nez by konecne neco koupili.