Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Adaptér na držák monitoru

Zdravím,

vážně jsem úplně v koncích a hrozně bych potřeboval poradit, zda někdo má nápad, jaký adaptér pořídit na tento držák, patří tam VESA adaptér, který byl součástí držáku, ale bohužel jsem o něj přišel a nechci si kvůli malému kusu železa kupovat celý držák, který mě stál přes 2K.

Můj držák je na obrázku na screenshotu z Alzy.

Na jednom obrázku je vidět můj držák a na druhém černobílém je vidět ten adaptér o který jsem přišel.

Moc moc děkuji.

Pořídit asi těžko, ale schopný svářeč ti to uvaří z plechů. Budeš muset to přesně změřit, hlavně to uchycení do té nohy stojanu. Samotný VESA je jednoduchý, rozteč děr je 100x100 mm