Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nejde někdy zapnout

Ahoj lidi, mám problém, poté co jsem nasadil hcladič na disk a dal ho tam znovu tak semi nechtělo zapnout pc. Zkoušel jsem různé pozice na 5zásuvkové zásuvce ale nešlo to. Vyměnil jsem kabel ke zdroji a šlo to, ale jen do třetí pozice zásuvky. Říkal jsem si že problém bude nejspíš v zásuvce. Jenže dneska jsem opětovně nemohl zapnout pc. Vidím že barvičky na základní desce svítí. Svítí také dioda externího disku přes USB když ho zapojím, ale ať mačkám na tlačítko jak chci tak to prostě nejde. Nakonec se mi to po x-krát podařilo zapnout. Nevím kde je problém, šroubovákem jsem se základní desky nedotkl. Nevíte čím by to mohlo být?

Teoreticky pokud nepoužíváš reset tlačítko, ale asi ne, tak ho prohodit na zapnutí.
Vypnout PC jde i dlouhým stiskem zapínacího, teď by byl power na resetovacím, funkce stejná
je sice menší, ale např. by se zamezilo nechtěnému stisknutí.
Jen je třeba si to zapamatovat. Power by samozřejmě zůstalo volně plandat uvnitř, ty kabliky
někam zavážeš...nevím, kvůli ventilátoru třeba ať si nepokecají spolu