Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seskupení ve složce

Ahoj, vždy musím v každé nové, nebo další složce dát "seskupit podle" a zvolit "(není)" , abych neměla seřazení dle data. Je to otravné.
Chci docílit toho, abych měla vše v každé složce seřazené vše pod sebou dle abecedy, nikoli "dnes" včera" atp.
Tvoří se mi ve složce "odstavce" nepřehledné zobrazení.
Systém win 11

Ve W10 a předpokládám i W11 je v Možnostech složky, Zobrazení volba "Použít pro složky", která aktuální nastavení převezme i pro ostatní složky. Je dobré si taky nastavit "Všeobecné" v Možnostech složky, Přizpůsobit a "Pro podsložky". Nechce se mi to dlouze rozepisovat, snaž se trochu nebo pročti nějaké popisy. Ten Průzkumník možná umí víc, nežs věděla :-)