Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA V High a Very High

Dobrý den, momentálně mám na GTA 5 nastavení těchto věcí toto: kvalita textur very high, kvalita stínů very high, a post FX taky na Very high. Když to z very high přepnu na high bude to velký rozdíl nebo ne? Mohl bych si to zjistit sám, ale momentálně nemám k dispozici PC. Díky

K čemu to potřebuješ vědět, když nemáš k dispozici PC? Všeobecně Čím méně detailů, tím více FPS. Stíny, ač se to na první pohled nezdá, berou taky hodně výkonu grafické karty.