Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kopírování velkého množství dat z disku na disk skrze VPN

Zdravím.

Měl bych dotaz.

Potřebuji co nejrychleji překopírovat obsah jednoho uložište (CCA 1,8TB) na jiné místo, konkrétně na jiném disku. Jsem ale připojený skrze VPN (oba disky jsou skrze VPN).
Samozřejmě obsah uložiště je plno složek a plno malých souborů. Napadlo mne komprimovat soubor (0-store), ale i komprimace díky VPN trvá dlouho.
Nemá někdo nějakou radu? nějaké řešení jak tento problém vyřešit?

Další problém je že ve firemním PC nelze instalovat cokoliv bez povolení adminu, tudíž jsem odkázaný na základ ve windows (maximálne total commander, 7zip)

Díky

Napadlo mne komprimovat soubor (0-store), ale i komprimace díky VPN trvá dlouho.

coze? vpn nema s komprimaciou nic.

odporucam skomprimovat data po castiach napr. 500MB subory a tie prenasat. subor prenesies a potom ten skomprimovany zo zdrojoveho pc vymazes. aby si nemusel potom pol dna hladat, kde to spadlo, ked nahodou vypadne spojenie a prenos sa prerusi.

hlavně: komprimace se děje na jeho stroji, takže přes linky tečou data nekomprimovaná. Je tu samozřejmě ještě faktor komprese samotného VPN tunelu, ale to je dnes už většinou vypnuto kvůli bezpečnosti. Tedy komprese v tunelu by smysl dávala, ale to neovlivní, komprimovat na cílové stanici nedává smysl.