Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Router-nemožno se dostat do nastavení

Snažil jsem se dostat do nastavení routeru přez 10.0.0.138 ,píše mi to buď jako že mám špatně zadanou adresu(explorer),nebo že vypršel časový limit(mozila)..Síťová karta je v pořídku,neboť po seřízení z jiného počítače(notebooku-což je právě ten problém) mi tam připojení fungovalo.Tento problém mám na 2 počítačích(ze 3),visty i XP.
-Problém je že po vyndání routeru ze zásuvky,či chvilkovém výpadku proudu se router resetne a nastavení se musí dělat znovu..Díky za případnou pomoc

čau, musíš zadat IP brány k tomu routeru. Kdyžtak mrkni někde na netu třeba u známého na manuál k tomu routeru v pdf, kde tu IP té brány budeš mít napsanou yako default..

tzn když otevřeš na liště ikonku sít. připoyení a dáš kartu podpora, tak tam máš napsanou bránu, tak tu tam zadey...