Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nebootuje

Dobrý den, obracím se na Vás s problémem se svým muzeiním PC. Po výměně základní desky, cpu a gpu (downgrade) PC po ,,uvítací" obrazovce píše:

Marvell 88SE61xx Adapter - BIOS Version 1.1.0.L64.

Adapter 1
Disks Information:
No hard disk is detected!

Pak už pouze blikající podtržítko v levém horním rohu a dál nic. V BIOSu se SSD s nainstalovanými Win10 zobrazuje a je zvolen jako 1. bootovací médium. Na předchozím PC vše šlo, jak mělo. BIOS jsem zkusil resetovat a nic.
Díky moc za všechny rady, jsem rád, že tato poradna existuje.

Moje muzeum:
Asus P5K PRO
Core 2 q9300
Radeon HD 6450

pucil bych si / koupil nejake male ssd jen na docasnou novou instalaci stare desky, do doby nez zakoupis vysneny ntb.

250gb se dnes nevyplati v pomeru cena / kapacita, vsak se mrkni v eshopu. jako systemovy ssd predpokladam neco jako mx500, i kdyz ten historicky pc mozna nepozna rozdil proti wd blue.

Tak problém byl vážně nejspíš v tom, že jsem šel z UEFI na BIOS. Přes UBuntu live jsem si z SSD překopíroval své soubory na externí disk a udělám čistou instalaci Win10. Díky moc všem za pomoc.