Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Převod DVD na MP4?

Potřebuji převést hudební DVD na MP4. Ale když otevřu v PC dvd tak je tam AUDIO_TS a VIDEO_TS. Jak to převést bez ztráty kvality? Děkuji

Ve velikosti souboru, menší bitrate.

MakeMKV nic neocesava.

Pro vice detailu si do Google zadej treba "MakeMKV file smaller than the original" vysvetleni proc je soubor v kontejneru MKV/H265 mensi nebo proc ma mensi mensi bitrate (coze je jen lepe) nebo jak funguje tzv "usporadanni" se da najit vysvetleno docela srozumitelne.

V tvem pripade tipuji ze slo DVD/BD ktere bylo original v TS proc je "MKV" mensi jak "TS" GTrans :

[Hlavním rozdílem je, že soubory TS se zaznamenávají v blocích s pevnou velikostí. To z něj dělá velmi spolehlivý formát překódování, ale nahrané soubory bývají větší kvůli pevně stanoveným velikostem bloků."
Pokud remuxujete nahrávku TS na MKV nebo MP4, často uvidíte výrazné zmenšení velikosti, i když nic není překódováno – jednoduše kvůli plýtvání místem v kontejneru TS
] Zadná komprese, žadné očesávání.

[I kdybyste zvolili muxování všech stop, mkv bude stále menší než m2ts. Kontejner Matroska používá efektivnější konstrukci. Nebo, jak se říká, m2ts má větší „režii“.]

https://forum.makemkv.com/forum/viewtopic.php?t=6965

chce to komprimovat do mp4. ty 1gb _ts soubory jsou mpeg2, trochu rozežrané na místo a stejně by to musel pro přehrání filmu v kuse nějak řešit.
na starém pc jsem měl nějaký free nástroj, první co vypadlo z google a nevedlo na zavirované stránky - autogk. to výš bude efektivnější utilita.