
spojení dvou počítačů
Ninstaloval jsem si program TeamViewer 3.6.4606 full v češtině na spojení dvou počítačů -instalace proběhla OK a můj kolega na druhém počítači jen spouštěcí TeamViewerQS.exe, které mu ukázalo jeho ID a heslo, to mi poslal a já když když jsem toto číslo ID zadal do kolonky na ID,zatrhnul “Vzdálená konzola” a stlačil dole “Připojit k vzdálenému systému” tak mi po chvilce vyskočilo toto upozornění : CHYBA Ke vzdálenému systému 325332245 se nepodařilo připojit. Požadované připojení ke vzdálenému systému nebylo navázáno. Zkontrolujte internetové připojení na vzdálený systém.
Já i kolega na druhém PC jsme si zkontrolovali : PM na Tento počítač / Vlastnosti / Vzdálený přístup / Povolit připojení vzdálených uživatelů k tomuto počítači-je zatrženo. Poradí mi někdo proč mi to nejde se připojit k druhému PC? Prosil bych někoho kdo tento program používá kdyby mi poradil. Díky
Dobrý je aj program SHOWMYPC, je rýchly, netreba ho inštalovať. Zatiaľ to mám odskúšané len cez Lan. Rád by som odskúšal tieto programy, aby som mohol posúdiť, ktorý je najvýhodnejší. Ozvite sa mailom alebo cez skype (dogsi1)