Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WI-FI, router a více PC v síti?

Zdravím, mám menší problém, předělali mi Wi-fi, nová anténa, router a tak dále. Dříve nebyl problém napojit PC a NT do routeru a v pohodě vše jelo, rychlost se rozdělila a nebyl problém. Nyní však problém je, nenačte se na NT síťová adresa, dříve jsme měl nastavení IP, podmasky a podobně - zaškrtnuto jako automaticky, nyní je to plné číslic. Není nějaký slučovač nebo rozbočovač, co mi to dá zase do pořádku. Na routeru jsou 3 vývody na LAN a prostě nejde to. Díky za radu a všem hezký den ;-)

Pánové, řešíte nejspíše nesmysly. Viz:

Zdravím, mám menší problém, předělali mi Wi-fi, nová anténa, router a tak dále. Dříve nebyl problém napojit PC a NT do routeru a v pohodě vše jelo, rychlost se rozdělila a nebyl problém. Nyní však problém je, nenačte se na NT síťová adresa, dříve jsme měl nastavení IP, podmasky a podobně - zaškrtnuto jako automaticky, nyní je to plné číslic.

Podle mě tam teď žádný router není (alébrž je tam teď jen wifi client v režimu bridge), ruční "vymýšlení" adres může vést k vytváření problémů v síti ISP.

Kdyby tazatel napsal, že mu to "najednou" přestalo fungovat, řekl bych, že má něco rozkonfigurováno, ale v tomto konkrétním případě s ohledem na výše zvýrazněnou událost je to IMHO na 99% jasné.