Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myš YENKEE YMS 3017 Ambush

Zdar, mám trochu debilní dotaz, ale nevíte někdo, jak u této myši vypnout podsvícení? Já přišel jen na to, jak ho měnit, ale jak ho úplně vypnout, to netuším. Poslední možnost je, že zkusím nainstalovat ovladače ze stránek výrobce, ale vzhledem k výkonu toho PC bych to PC nechtěl moc zatěžovat, ale ty světla mě prostě štvou. V nejhorším ji otevřu a zařídím to manuálně, ale zajíma mě šetrnější způsob. Na PC je Win 11. Mám k těm svítícím a blikajícím věcem celkem averzi... Díky za jakýkoliv tip.

https://www.navod-k-obsluze.cz/mys-yenkee-yms-3017-ambush-cerna-96211-koupit

Díky, takže je potřeba stáhnout jejich software. Instalovat další "zbytečný software", tomu jsem se chtěl právě vyhnout. Kurňa, milion barev, blikání, svícení a měnění barev, ale klasické tlačítko na vypnutí osvětlení nikde... Škoda, ale asi jediná možnost, děkuju. Rozdělávat se mně to nechce tak to chvilku vydržím :-)

Já ne, to byla synova. Koupil si nějakou novou a tuto mně dal, že špatně funguje nebo občas nefunguje jedno tlačítko. (Stačilo ji pořádně vyčistit). Mám ji tady jen proto, že když opravuju někomu PC, abych nemusel používat myš ze svého PC. Mám tu sice ještě víceméně novou a nepoužívanou vertikální myš, ale tu vůbec nepoužívám (tu jsem dostal minulý rok k narozeninám). U ní je výhoda, že může fungovat jak na kabel tak i bezdrátově a má vlastní nabíjecí akumulátor. Jsem prostě stará škola. Kabel mně nevadí a nějaká světýlka, blikátka nebo 6 tlačítek nepotřebuju :-)