Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Freeze PC do 10 sekund po vypnutí jakékoliv hry

Vypnu jakoukoliv hru a PC se mi sekne a začne takový ten nepříjemný zvuk jako u modré smrti myslím audioloop se tomu říká.
Každý den takhle natvrdo vypínám PC třeba 2x/3x. Objevilo se to minulý týden zkoušel jsem profoukat ramky a aji dát do druhých slotů, ale nepomhlo

dělá se to při instalaci, kdežto ty asi myslíš jen update grafiky.

systém bez základních ovladačů je pak cílem jejich náhodných updatů přes nezakázané ms aktualizace, to často nedopadne dobře.
uživatelé takových systémů pak žijí v představě, že windows se musí každý rok přeinstalovat znovu.