Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení monitoru (DVI/DisplayPort) s PS5

Ahojte,

mám problém s propojením PS5 (výstup HDMI) a monitor, který podporuje DVI, HDMI a DisplayPort. Bohužel, monitor už něco zažil a podařilo se mi zlomit pin v HDMI, takže již nepoužitelný. Snažím se najít způsob, jak propojit buď to právě přes DVI (nějaký transmiter nebo propojka) či DisplayPort. První co mě napadlo je právě HDMI -> DisplayPort. Nenašel jsem ale žádný buď to obousměrný nebo s výstupem do DP, všechny jsou jednosměrné. Monitor podporuje 144hz a je Full HD. Má někdo podobné zkušenosti? Popř. nápady jak technicky lze zprovoznit obraz, nejlépe právě na 120Hz?

Děkuji všem za rady

Běžný 24"
Také jsem už uvažoval, dnešní ceny nejsou tak hrozné, ale jsem jen občasný hráč, ještě při 120Hz které podporuje jen pár her, tak jsem chtěl zkusit z monitoru vytáhnout co nejvíce, právě třeba přes jiný typ, ještě mě napadlo DVI na HDMI, nevím ale, jak je toto připojení realne, jestli kompatibilita právě HDMI a DVI bude ok