Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Myš Logitech M590, nejde kliknout na adresní řádek v prohlížecích.

Čau, řeším zvláštní problém u myši Logitech M590. Nejde kliknout na adresní řádek v prohlížecích, dělá to jak přes Bluetooth tak i přes Unifying receiver. Zkoušel jsem různé prohlížeče, různé počítače s Windows 10 i Linux Mint, zkoušel jsem ji napárovat na jiní receiver a pořád stejní. Pokud je myš připojená k PC tak se začne chovat stejně i jiná myš či touchpad. Na mobilu a TV funguje bez problému. Nějaké nápady?
Předem děkuji.

Na mobilu a TV funguje bez problému.

Ty jo, tak tady mě nápady i fantazie došly. Přes kabel tam není možnost připojení? Jestli je a bude fungovat, tak bude problém v bezdrátovém přijímači nebo vysílači či nějaké rušení od PC. Možná zkusit jiné USB porty, klidně i na prodlužovák a dát dále od bedny. Pokud nezabere ani to, tak ji zahoď a kup novou, zase taková investice to není.