Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kontrola Malwarebytes trvá dlouho.

Kluci netrvá mi kontrola Malwarebytes nějak dlouho? Nebude s PC něco špatně?
Počítač: i3-4160, 24GB RAM, Windows 10 Pro.
V PC jsou disky: 220GB SSD system, 250GB HDD data, 2TB HDD USB 3.0 data, 700GB HDD data.
Malwarebytes jsem spustila tak, že kontroluje všechny disky. MB nastaven viz příloha. Scan jede už 17 hodin, viz příloha, a není u konce.
Je něco blbě?

Děkuji.

pokud mas neco v archivech (zip aj) a jeste je to na hdd nebo usb, ten antivir vsechno rozbaluje a trva to.

dale zkotroluj stav disku na smart (treba crystaldiskinfo). chyby na disku bestialne zpomali pristup.
jestli je ten usb pripojeny trvale a neni dobry kontakt, mohou vznikat chyby c7.

na pc s antivirem bych nepouzival 2jadrovy procesor. co to je za zakladni deska?