Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Usb hub s plnou rychlosti

Dlouhodobe bojuji s tim, ze z predni stany pc mam malo usb.

Premyslim o nakupu hubu, pozadavky jsiu aby mel alespon dva usb c a usb 3.

Premyslim ale, zdali kdyz tento hub pripojim usb 3 kabelem do pc, zdali nebude brzdit prenos na zarizeni zapojenych do hubu.

Pral bych si, aby zarizeni zapojene do hubu meli alespon podobnou rychlost prenosu, jako kdyby byla zapojena rovnou do pc. Existuje takovy hub? Rekneme ze cena bez limitu (hard limit 5k).

Diky za rady.

Součet rychlostí všech připojených zařízení se musí vejít do toho 1, kam je to zapojené ... Takže 1 sólo zařízení pojede naplno, ale 2 už se musí podělit, atd. Porty na bedně (2) jsou do MB zapojené 2 kabely, takže jedou každý za sebe.

do usb hubu strč všechny nedůležité krámy s nízkou rychlostí, druhý usb3 nech jen na externí disk.
nebo si pro ty myši a klávesnice pořiď rozdvojku + prodlužovák ze zadních portů: https://www.mironet.cz/premiumcord-usb20-hub-4portovy-cerny-kabel+dp208244/
nebo existuje čelní panel s usb3 / usb-c: https://www.mironet.cz/chieftec-mub3003c-celni-panel-s-1x-usbc-31-gen2-a-2x-usba-31-gen1-do-35-externiho-slotu+dp467505/