Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ATI Radeon 9550 256MB vs GF4 5200 128MB

Ahoj, rok jsem používal GF4, pak se ale porouchala a šla do opravy. Nešlo to prý opravit a tak mi dali tu radeonku,že prý je lepší. Stáhnul jsem si k ní nový ovladače. Co se týče mě, tak mi jde nejvíc o TV out, což ta Radeon má ale o dost horší,protože má v tom ovladači daleko míň možností,co se týče zobrazení na TV. Také to nabíhá daleko déle a pokud si pouštím obraz na TV, tak se to často seká a využití CPU mi vyleze někdy až na 100%,takže ten bsplayer nebo wmplayer musím zavřít. Mám P4 2,66GHz, 1GB RAM, 80+200GB disky,windows XP SP2.Také mě zarazilo, že Radeon je DDR2, nemůže to nějak brzdit právě toto, protože jinak Ramky a minulý grafárny jsem měl DDR.A co jinak říkáte na porovnání těchto dvou karet?Přijde mi to, že se mnou pěkně zatočili.Díky za odpověď.

jsem trubka, samozřejmě je to GF 5200...to mi nedělá ale jenom u tv outu, občas se to prostě stane u ICQ a nebo i jiných programů, že se mi začne sekat celej comp a teprve když po ctrl+alt+del najdu co to dělá a vypnu to,vše se vrátí do normálu.Jinak starý ovladače jsem odebral a nový na Ati nainstaloval, ale celý mi to přijde daleko pomalejší, než bylo předtím s GF 5200.