Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pripojenie druhého Monitoru

Chcel by som sa opýtať, ako pripojiť druhý monitor k notebooku, ktorý má 2xUSB 2.0 port, 1xUSB-C, 1xHdmi port, USB nepodporuje tunderbolt. Skušal som monitory prepojiť hdmi kablom samec to samec, ale ukazovalo na druhom monitore "Low signal". Poraďte mi ako pripojiť druhý monitor k HP notebookom, poslali nám ich z Nitry lebo tamojšia pobočka dostala nové.

Lenovo Ideopad I5, identický model sme tu už riešili, samotný notebook vidí monitor pripojený cez Hdmi ale druhý monitor nie. Druhý monitor sme skúšali pripojiť cez kabel usb-c to Hdmi ale tu nastal problém s tým že usb-c nepodporuje tunderbolt. Monitor HP má druhý usb port a tak som cez hdmi samec to samec prepojil k druhému Monitoru Sony, tam ale píše Low signal a samorný notebook ani druhý monitor nevidí. Vidí len monitor 1 monitor notebooku a 2 monitor HP