Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr SSD

Ahoj, prosím, mohl by nám někdo poradit, jaký SSD pro tento pc Lenovo Legion T5 26IOB6?
Především co se týče rozhraní/zapojení. Zda SATA III, M.2 (PCIe 4.0 4x NVMe), M.2 (PCIe 3.0 4x NVMe) s velikosti 1TB.

Kde, nebo jak bych mohl porovnat tyto SDD disky? Mám SAMSUNG MZVLB1T0HBLR-000L7 v PC, ale někde nevidím jeho specifikace. Chtěl bych ho porovnat s Samsung 990 EVO 1TB - SSD disk M.2 2280, M.2 (PCIe 4.0 4x NVMe), TLC (Triple-Level Cell), rychlost čtení 5000MB/s, rychlost zápisu 4200MB/s, životnost 600TBW.
Chtěl bych určit jeden na systém a druhý na hry. Ale nevím, který na co.