Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nevyužitý telefonní kredit - dá se s ním platit?

Mám zbytečně moc kreditu na dobíjecí kartě Blesk mobil (O2). Rád bych to za něco vyčerpal, ale nevím jak. Četl jsem, že se s tím dá zaplatit třeba jízdné přes Idos, ale to mi tam k platbě nabízí různé platební karty a Google Pay. Poradí mi prosím někdo, za co by se ten kredit dal utratit?

Díky

Mám dojem, že kredit na tel. karte je viazaný na tel. číslo. Takže môžeš míňať na služby spojené s tým číslom v rámci svojho operátora, napr. dáta, internet a pod. Ale platiť cestovné? Ani náhodou. A Google pay (teraz Wallec Google) je platobná aplikácia cez ich platobnú bránu a je tam priradená debetná karta k peňažnému účtu. Kredit je však finančná čiastka na služby operátora - spojenie telefónom je služba a nie tovar.