Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem powerPoint

Dobrý den, zná někdo možnost, jak převést z PowerPointu osnovu i s obrázky do wordu? Mám powerPoint 2000. Děkuji

Tuhle možnost znám. Jenomže, v nabídce je, buď pouze osnova (a to se převede bez obrázků vložených ve snímcích) nebo možnosti se snímky a když jsem je prozkoušela, tak se do wordu zobrazí pouze miniaturní snímky. Ale já potřebuju, aby se mi přebedl text + obrázek ve snímku....