Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde televize

Dobrý den, mám problém, z ničeho nic m nefunguje televize mám televizi od LG no a když jí zapnu tak mi kurzor zmizí a pak z ničeho nic nejde na televizi internet nevíte co stim? někdy to jde někdy nejde, vždycky jak ten kurzor zmizí tak nejde ani internet, skusil jsem vše odpojit a zapojit a dělá to stejně :( děkuju

Muzes na tu TV zapojit nejake externi zarizeni jako TV BOX ?

Jinak bych ti doporucil provest soft nebo komplet default restore (tovarni obnoveni) pres mechanicke tlacitko POWER na televizoru.

Podivej se take jestli mas posledni aktualizaci vcetne bezpecnostnich balicku (certifikatu) pro tvuj model.