Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vera crypt a obnova systému do továrního stavu

Ahoj lidi mám menší problém, Mám počítač zašifrovaný veracryptem a používám VPN, dneska jsem instaloval novou verzi VPN, ale neodhlásil jsem se a asi se nechal spuštěný killerswitch. nová verze aplikace se naisntalovala, ale ten killerswitch je zřejmě zapnutý. Napadlo mě dát počítač do továrního nastavení, ale tím by se smazal i veracrypt? Co mám teď dělat? Když zapnu VPN chce to po mě přihlášení ale jak je killerswitch zapnutý nemám přístup k síti.
Restartovat počítač jsem zkoušel, ale nepomohlo to.

to je že pokud by došlo k přerušení připojení tak se zamezí přístup, aby nedošlo k úniku IP adresy. Když jsem isntaloval nový program tak se mě instalace zeptatla zda chci ukončit program, ale byl jsem tam připojený, takže byl asi zaplý i killerswitch.