Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení Outlooku

Dobrý den,
chtěl bych poprosit o radu.
Jak mám nastavit v Outlooku na webu aby když mě přijde email aby tomu kdo mi ho poslal přišel email

Předmět
Potvrzení o přečtení.

s textem:

Toto je potvrzení o doručení zprávy, kterou jste poslali na e-mail: %{FROM}
S předmětetem: %{SUBJECT}. MM % {TO}

Poznámka: Potvrzení o přijetí znamená pouze to, že se zpráva zobrazila na počítači adresáta.
Není, ale zaručeno, že adresát zprávu četl a porozuměl jejímu obsahu.

Děkuji za Vaši pomoc.

Děkuji za odpověď, ale zrovna to co jsem nemyslel.
Měl jsem na mysli, když mně přijde email aby to odeslalo email.

Například v

Hezký den,
tímto emailem potvrzujeme, že jsme přijali Vaš zprávu
č. 2211160797. Ba Vaši zprávu odpovíme nejpozději do 48 hodin.

Děkuji