Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dolby Atmos na Oled telke

Zdravím, chcel by som si kúpiť tento oled televízor od značky Samsung (S90C)

https://www.tpd.sk/samsung-qe55s90c-p262456?gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwyL24BhCtARIsALo0fSA7ZSIOoJH7_X1YIFngkKTUH9F7XuGDR1pOcy5X_1sXgHXCGwwfJeoaAncJEALw_wcB

Píšu že televízor nepodporuje zvukový formát Dolby Vision. Ak by som k nemu kúpil soundbar ktorý ho podporuje tak sa budú dať prehrávať filmy s týmto formátom? Alebo to znamená že sa vôbec nebude dať daný zvukový formát prehrať? Ďakujem za pomoc.

Neviem, kde si to vyčítal, kto ti to nakukal, ale:
AUDIO: Bluetooth Audio, Dolby Atmos®, Dolby digital plus, Multiroom Link, Q-Symphony, Adaptive Sound+, Zvuk sledujúci pohyb Lite (OTS Lite)
VIDEO: AI 4K Upscaler, HDR 10+ Adaptive, HLG (Hybrid Log Gamma), Redukcia šumu, Motion Xcelerator Turbo Pro, Quantum HDR OLED, HDR10+ Gaming, Perceptional Color Mapping
Takže? Má tam skoro všetko.