Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Některé stránky na prohlížeči nefungují, co s tím?

Dobrý den,

mám dotaz ohledně počítače. Cca před týdnem mi přestaly fungovat některé stránky na prohlížeči - jako např. Voyo, překladače, facebook apod., ale stránky jako seznam, youtube fungují. Celkově počítač funguje bez chyby pouze některé stránky se na prohlížeči dlouho načítají a většinou se ani nenačtou. Nenapadá někoho, čím by to mohlo být? Zkoušela jsem více prohlížeču (Chrome, Firefox, Edge) a na všech nefungují stejné stránky. Vyčistit soubory cookies nefungují, zkoušela jsem i nastavení konkrétních stránek, ale také beze změny. Také mi počítač píše, že integrita jádra je vypnutá, ale zapnout nejde...Může to mít souvislost? A pokud ano, tak jak integritu jádra zase zapnu?

Budu velice ráda, pokud mi někdo cokoli poradí. Děkuji.

Změna kategorie, původně: Notebooky (host)

Stránky nefungují. Co to konkrétně znamená? Prohlížeč něco hlásí? Jakého máš poskytovatele internetu? Na jiných zařízeních (např. mobil) ve stejné síti stránky fungují? Příkaz ping na ty stránky funguje? Případně tracert...

Také mi počítač píše, že integrita jádra je vypnutá

To slyším poprvé v životě. Počítač nic nepíše, píše to nějaký program - jaký?