Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová verze skype

Dobrý večer,

"ztratil se " mně Skype, musela jsem nainstalovat novou verzi a jsou na ní velice malá písmena.
Mohu si nainstalovat starší verzi a kterou anebo mně poradíte, jak zvětšit písmena..?

Děkuji moc
Blanka

Ahoj
Teď jsem to zkusil a prošel, Skype sám nemá nastavení velikosti písma, ale pokud se zvětší komplet písmo v systému, bude větší i ve Skype, leda tak

Co se týká starší verze, ta už nemusí standartně fungovat, protože to zaříznou ve "vedení", vyzkoušeno, nemá to cenu se s tím babrat, možná souvislost s tou "ztrátou"

edit:
Omluva, já to fakt přehlídl:-(