Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Systém vás teď odhlásí

Dobrý večer,

je normální, že mi můj PC s Windows11 zobrazí hlášku: systém vás teď odhlásí - systém Windows se vypne za necelou minutu.

Byl jsem uprostřed hry, zobrazí se hláška a PC se restartuje.

Je to nějaký vtip?

první rychlá pomoc: připrav si třeba na plochu zástupce s obsahem:

shutdown -a

a pojmenuj ho např. "zrušit restart".
potom hledej co to způsobilo.
tupé aktualizace by to být neměly (za běhu pc). ale jsou uživatelé, co svůj nepřenosný stolák nevypínají, ale nesmyslně ho jen uspávají, těm se to po nějakém čase stát může.
jinak můžeš prozkoumat třeba prohlížeč událostí -> výpis system.