Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chladič CPU:

Dobrý den zvládne chladič ARCTIC Freezer 36 uchladit AMD Ryzen 9 7900?Popřípadě jakou alternativu zvolit?Mám skříň Lian Li DAN Cases A3-mATX.Preferuji bílou barvu.Chtěl bych spíše vzduchový hladič ale klidně si poslechnu i radu s vodním chlazením.Děkuji za odpověď.

Pokud vzduchem, tak než přehypovanou a předraženou Noctuu bych doporučil Endorfy Fortis 5. To je za relativně málo peněz (cca. 900-1000Kč) hodně moc muziky. Určitě se vykašlete na nějaký Artic Freezer, těm co se týče chlazení CPU před pár lety ujel vlak, a doteď jim to nedošlo.

Případně chladit vodou, ale v tom neporadím - jde mimo mne.