Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s RAM (při hraní her)

Dobrý den,

při hraní her se mi objevují občasné lagy, mám už starší počítač: NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB, AMD Ryzen 5 2600, RAM 16GB. Kontroloval jsem využití grafické karty i procesoru a to bylo normální, ale využití RAM je při hraní až 95%, na pozadí nemám zapnuté žádné aplikace.

Nevíte čím by to mohlo být?
Děkuji za rady.

mas grafiku s malou vram, tam muze byt omezeni.

podle te stare smesky hw to tipuju na vlastni skladacku, cili mizernou domaci instalaci ovladacu. stary tajny disk bych vyndal, dal novy ssd a nainstaloval znovu a poradne.