Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WiFi sygnál

Dobrý den,
mam notebook, který podporuje WiFi. Bohužel nemam žádný přístroj, na kterém bych to mohl brát.
Ale když dám hledat bezdrátové sítě v dosahu tak mi to 4 se suprovim sygnálem, ale jsou zamčené.
Dá se to nějak odemknout děkuji.

Odemknout ti to moze len ten sused ktory ten sygnal siri (evidentne ho siri pre seba a nie pre teba).
Ked chces pouzivat wifi tak si kup ku svojmu internetpripojeniu router s WiFi, alebo sa dohodni so susedom ktory uz wifi ma ze pojdete napoly apod (nie som si isty ci taketo dohody nie su zvycajne zakazane v zmluvach s providermi)

Za prve pozri si pravidla tejto poradne (link je hore).
Za druhe ak sused nie je debil a nenastavil tam WEP, tak to neprelomis.
Za tretie tvoj kamos mozno trepe a aj ked nie tak to je jeho problem (ked bude kamos kradnut auta tak budes aj ty?) alebo je to problem suseda ktory si wifi nezabezpecil.