Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno notebook HP nw8240

Koupil jsem starší notebook HP nw8240. Bohužel k němu nebyly dodány ovladače. Protože nefunguje síťovka, tak je nemohu doinstalovat přes internet. Zkoušel jsem drivery stáhnout z jiného PC, ale nepodařilo se. Nepomůžete? Čipset by měl být Intel 915PM.

A co sa ti na tom inom PC nepodarilo? Nenabehlo ti www.hp.com, alebo co?

http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/Dr iverDownload.jsp?lang=en&cc=us&prodNameId=462858&t a skId=135&prodTypeId=321957&prodSeriesId=462857&lan g =en&cc=us
stiahnes si ovladace pre tvoj tajny OS, ulozis na nejaky USB stick alebo vypalis si na CD, strcis do toho notebooku a vo Win postupne nainstalujes. Zacnes servicepackom do Win zo stranok MS (aspon SP2 ak este nemas) a potom pokracujes ovladacom pre chipset (ked neni na HP.com tak si zisti najprv aky mas URCITE chipset (nie by mal byt), a ak je to i915 tak si najdi na www.intel.com - notebook chipsets - i915 - support/downloads, inf update) a potom pokracujes ostatnymi ovladacmi z hp.com.