Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zhodnotíte web ?

Ahoj, webdesignu se věnuju krátce a amatérsky .. poradil by mi nějakej profík z oboru ? co zlepšit?
Budu si vážit i laických názorů, protože si stránky budou laici prohlížet.
Pište všechno co vás napadne.
Předem díky.

odkaz:
fallen-legend.xf.cz

Profík nejsem ani náhodou, nicméně pár webů už jsem udělal. Tak tedy můj názor:
- vstuptestránka. To je jako jít do hračkárny, vlézt za vchodové dveře a tam by byly další dveře s nápisem: "Jste v hračkárně, vstupte." Osobně bych se otočil a odešel.
- docela dlouho se mi to načítalo
- tag <meta name="description" je popis webu. Ke klíčovým slovům slouží <meta name="keywords"
viz meta-tagy.html
- tohle <html xmlns="xhtml" xml:lang="cz" lang="cz"> bych asi udělal jen <HTML>
- poskakování slov v menu při hover - nic moc.
- nemohu pochopit účel přeškrtnutých položek v menu
- možná ty postranní položky a hořejšek nějak zmenšit. Je tam dost málo místa pro obsah (1024x768)
- jak se tam dá dostat na úvodní stranu? Aha ona je to ta "aktuálně". Tím si na sebe šiješ bič. Není nic trapnějšího, než týden staré aktuálně, nebo novinky...
- děkuji za další anketu do sbírky anket "jak se vám líbí tento web"

Ale abych nebyl jen kousavý, líbí se mi, že na stránkách nejsou žádné blikací, jezdící, hrací věci. Ani vzhled není špatný.

edit://pokud to chceš řádně setřít, dej to do diskuze JPW diskuse.jakpsatweb.cz tam tě nebudou vůbec šetřit a nebude se jim ani líbit, že to není validní.

co šlo sem uložil do jpg a gifu, ještě z těch jpegů vykuchám EXIF nebo co to je to se taky o něco zmenší takže by se to pak mělo načítat rychlejc
ta vstupní stránka je tam hlavně kvůli reklamě ale celé si to dám na svůj server až poběží
meta tagy opravím

tohle <html xmlns="xhtml" xml:lang="cz" lang="cz"> bych asi udělal jen <HTML>

já teda nevím k čemu to tam je měl sem zkopírovanou hlavičku ze souboru když to bylo ještě *.html, mám to odstranit?

to poskakování se mi líbí ale asi to ještě upravím

text obsahu zmenším aby se to líp vešlo, stránky sem už jednou předělával do 1024 a znova už se mi neche :.(

uvodní stranu nebo strau která by se neměnila nějaká s informacem a tak sem nevěděl kam jí dát ted už vím že na začátek

"jak se vám líbí tento web" já vím ale byla to první anketa co sem udělal na BB tak sem to chtěl vyzkoušet, zatim sem nenašel čim jí nahradit ale vyhodit jí chci.

Děkuju za připomínky.