Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovládání hlasitosti

Zdravím, napadlo mě, jestli existuje nějaká chytrá věcička .. pomocí které by se dalo ovládat hlasitost PC (myslím tim zvuk,repro atd) na dálku. např. nějaká krabička na usb pomocí ktere by se ovladalo volume .. jestli někdo máte něco takového nebo znáte a nebo byste měli nějaký nápad, tak prosím napište. Předem díky :-)

Keby si mal napojene PC na nejaku minivezu alebo ak chces viac ako 2repro tak na receiver, a nie na nezmyselne PC-repro, tak si hlasitost nastavujes dialkovym ovladanim k receiveru alebo minivezi, ako to robim ja :) Nie je to sice riesenie tvojho problemu ale taky tip pre buducnost. :)
Momentalne mozes skusit girder ale potrebujes potom si zbastlit alebo zohnat infracerveny menic na seriovy port alebo kde sa to strka.