Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem geforce 6150 256mb

dobry den chci sezeptat co je zac Grafická karta nVidia GeForce 6150 256MB jestli je integrovana nebo ne a jestli si nani zahraju hry jako pure, race driver grid nebo colin mcrae rally Dirt diky moc za odpoved

Procesor AMD Athlon 64 X2 5400
Paměť 2048MB DDR2
Pevný disk 500 GB Serial-ATA
Grafická karta nVidia GeForce 6150 256MB
Multiformátová dvouvrstvá DVD-RW vypalovačka
s technologiií Light Scribe
Čtečka paměťových karet 16v1
20" LCD MONITOR Hewlett Packard s odezvou 5ms
Zvuková karta 8.1, Síťová karta, 6x USB
Klávesnice HP + optická myš HP
OS WINDOWS VISTA HOME

jestli je integrovaná poznáš sám..když je kabl k monitoru blízko a v jedné řadě s konektorama na usb,síť a klávesnici tak je integrovaná....pokud by byl monitor připojen o něco níž k usb a zvuk a pootočen o 90 stupˇmů byla by tos samostatná karta..bohužel i tak slabá na vše kromě tetrisu

stacilo by neco takoviho Sapphire HD 3850 512MB, PCIE, Zalman bulk(ATI HD 3850 čipset, takt jádra/pamětí 668/1716 MHz, 512MB paměti typu DDR3, PCI-E 16x, 320 stream procesorů, 2x DVI, DirectX 10.1, Crossfire, tiché chlazení Zalman)

stacilo by neco takoviho Sapphire HD 3850 512MB

Jak na co a v jaké kvalitě - mrkněte se na nějaká porovnání/testy v konkrétních hrách, které Vás zajímají, včetně rozlišení, jež chcete používat a udělejte si o jejich výkonu obrázek nejdříve i sám - viz odkaz níže, pak porovnejte i možnou výhodnost té či oné (ke dni koupě) v poměru cena/výkon/kvalita:

http://www.extrahardware.cz/radeon-hd-4830-s-640-sp -na-geforce-9800-gt?page=0,31

Pokud tam máte nějaký slabý nebo řekněme pohorší zdroj (uveďte raději i jeho výkon a výrobce), jako např. EuroCase, "Červená/Bílá hvězda" atp., mohl by po doplnění žravější grafiky PC i zlobit (zamrzat, padat...).

a nebo co rikate na tohle EVGA GeForce 9600 GT Dual Slot 512MB, PCI-E (Jádro:Výrobce grafického čipu: nVidia
Grafický čip: GeForce 9600 GT, Chlazení: aktivní, Rychlost grafického čipu [MHz]: 650, Pixel Shader Engines: 64
Vertex Shaders: 64, ROPs: 4, TMUs: 32, Shader Clock [MHz]: 1625
Paměť:Typ grafické paměti: DDR3, Velikost grafické paměti [MB]: 512, Rychlost grafických pamětí [MHz]: 1800,
Šířka paměťové sběrnice [bit]: 256, Propustnost pamětí [GB/s]: 57,6,
API:DirectX: 10, OpenGL: 2, Pixel Shader Version: 4, Vertex Shader Version: 4,
Rozhraní / Porty:DVI-out,Video-out,PCIE,HDCP, Rychlost sběrnice PCIE: 16):-)