Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zhodnocení LCD monitoru

Ahoj.

Potřeboval bych poradit s výběrem LCD monitoru pro tátu, na pc akorát kreslí v CADu občas se podívá na nějaký film, hry nehraje.
Našel jsem na alza tohle http://www.alza.cz/lcd-panel-viewsonic-vx2835wm-d89 140.htm
mohli by ste se na to podívat zhodnotit, já se v LCD nevyznám a tak nevím jaké parametry jsou ok a značku ViewSonic neznám, tak jestli jsou její monitory aspon dobře kvalitní.
Popřípadě jestli víte za podobnou cenu o něčem lepším nebo kvalitnějším.

Předem díky.

ViewSonic patří všeobecně k lepšímu průměru (není špatný), záleží pravda na konkrétním modelu. Tady se jedná o nejspíše (?) obyčejný TN panel s průměrnými pozorovacími úhly (160°/160°), v základu nemusí být špatný.

Se stejným rozlišením, ale menší velikostí a hlavně obdobné ceně např. Hewlett-Packard LP2475w (S-IPS) za 12 570 Kč.

Nějaký pohled:

http://www.recenze-testy.cz/static/viewer.php?url=h ttp%3A%2F%2Fwww.extrahardware.cz%2Fhp-lp2475w-dost u pny-kral-stredni-tridy&title=HP+LP2475w%3A+Dostupn % C3%BD+kr%C3%A1l+st%C5%99edn%C3%AD+t%C5%99%C3%ADdy