Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak do BIOSU

Dobrý den, nezlobte se na mě, ale mám fakt otázku, která pro Vás bude maličkost, ale já jsem tak nějak PC laik. Prostě jakými tlačítky se dostanu do biosu? A to se dělá při tom startu, nebo při restartu PC? Moc všem děkuji a s pozdravem David

No kutit. Mám tady jeden program od garminu, nainstalovaný na ploše, ale beztak nejde otevřít s potřeboval bych se ho nějak zbavit. Nejde totiž ani odinstalovat. Tak jsem myslel, že to v tom biosu třeba půjde... no... ehm... tedy nevim...