Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tichý HDD

Dobry den, urcite se to tady uz resilo, ale zajimalo by me, zda by se dala nektera znacka HDD oznacit za tissi nez jina?. A pokud mate i typ na urcity HDD, tak sem s nim:)) Mel jsem Seagate HDD 500GB SATA II NCQ, 7200RPM,16MB,NCQ,RoHS a ten teda klepal jak divej. Chtel bych neco podobneho, ale tissiho v podobne cenove relaci - 1500-1800,-.
Diky za kazdou radu.

Ano, dá. S čistým svědomím mohu prohlásit, že k nejtišším a nejchladnějším diskům patří Samsungy. Zároveň patří i k nejrychlejším. Obzvláště vybrané modely. Vašim zrakům by neměl uniknout dvouplotnový disk Samsung Spinpoint F1 HD642JJ s hustotou záznamu 334GB na plotnu.

http://www.extrahardware.cz/test-640gb-pevnych-disk u-samsung-seagate-wd?page=0,7

edit: V tomto testu selhal zmíněný Samsung co do výkonu. To je ale velmi zvláštní, ostatně i v diskusi pod článkem to mnozí rozporují. Zároveň nemůže být v žádném případě pomalejší než 750GB verze.