Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook a 5.1 reproduktory

Dobrý den mám takový problém a nevím co s ním proto žádám o pomoc předem díky.Mám notebook se zvukovou kartou Realtek ALC883(High Definition Audio Controller) a ovladač s managerem Realtek HD Audio Manager.K počítači jsem si připojil reproduktory Logitech X-530 5.1 70W RMS ale hrajou mi jen buď dvě přední nebo dvě zadní podle toho jak zapojím kably do jacku... v reproduktorech 100% chyba není chyba je v softwaru, nevím jak v tom Realtek HD Audio Manager nastavit 5.1 místo 2CH speakeru.Kdyby pro mě měl někdo řešení byl bych rád.

Tipujem ze ak to vie 5+1 tak len cez docking station (alebo vobec). Pozri si poriadne aj ovl.panely - zvuky a prip. spravca zariadeni - zvukovka - vlastnosti, nejaku kartu s nastaveniami.
Pozri si navod k notebooku.
Ak to nejde priamo tak asi len dokupit nejaku dodatocnu zvukovku do Carbus resp. Expresscard slotu.

Ono je to sice fajn ale ja mam 5.1 a kdyz to zapojim s tou redukci, kterou jsem shodou okolnosti doma nasel, tak mi porad nejede jedna bedna, takze tohle je na hovno zpusob :( aby mi jely vsechny bedny potreboval bych redukci na tri, ale porad to neresi prostorovy zvuk :) takze skoda :(