Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejsou dnes hlaseny nejake erupce na Slunci?

Na zakaznikove PC dnes odesel RAM modul z dualu (Corsair, ctrnact dni stary), kamosovi dnes klekl disk (WD AAKS, dva mesice stary), mne dnes zdechla deska na jednom PC (GB 690G, cca rok provozu). Tohle nemuze byt nahoda. Co se deje? Generalka na konec sveta?

Kamarád mi přivezl měsíc starého DELLa své manželky, že mu nejde klávesnice. Zapnul jsem ho a šel, takže zbytek doby jsme předstírali činnost a přitom si dali pár pivek a pokecali. Manželky zatím čekaly až to opravíme. Takže to nehodnotím tak špatně, jenom ty gigabajtky mají asi špatný týden, včera jsem taky jednu bagroval z PC, stará od února ale na Intel.