Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení Pc s TV

Zdravim,
rad bych se Vás zeptal, zda pujde propojit starsi televize s novějším počítačem. Na PC nemám už na grafické karte klasícké S-video mam tam jen ten novy slot HDMI. Videl jsem na netu redukci z HDMI na SCART tak jsem přemyslel ze bych propojit muj PC přes HDMI kabel do práve této redukce a z ní scart do televize slo by to? nebo navzhujete mi lepší řešení. Dekuji za odpoved. Psl odpoved mi napiste na martin.laty@seznam.cz (typ notebooku je ACER 6530G) Dekuji za odpoved

"Redukcia" HDMI na Scart neexistuje. HDMI je digitalny signal, scart je analog (PAL). Musel by na to byt prevodnik s elektronikou (ak take nieco existuje tak cenu tipujem od 1000Kc vyssie). Podobne to je s VGA na scart. Inu moznost na tom NB asi nemas. Este by bola moznost nejaku kartu (TV?) do Cardbus alebo ExpressCard slotu podla toho aky tam mas, ktora ma aj composite alebo SVideo vystup.
Nad takymi vecami sa uvazuje pred kupou notebooku.