
V čem otevřít .heic formát?
Prosím poradí někdo? Dostávají se ke mě čím dál tím častěji fotky v tomto formátu a nevím, jak je otevřít.
Předem moc děkuji.
Prosím poradí někdo? Dostávají se ke mě čím dál tím častěji fotky v tomto formátu a nevím, jak je otevřít.
Předem moc děkuji.
Předmět | Autor | Datum |
---|---|---|
Já používám svýho miláška Irfanview. host 03.02.2025 19:38 |
host | |
Ten mi ale .heic právě neotevře... Shade_156 03.02.2025 19:50 |
Shade_156 | |
Stáhnul jsem nějaký heic na zkoušku, protože žádný nemám. V Irfanview mi hodí tuhle hlášku na černém… Karel04 03.02.2025 20:22 |
Karel04 | |
Tady máš testovací HEIC soubory.
https://heic.digital/samples
Je divný, že si Irfan myslí, že to je… host 04.02.2025 07:10 |
host | |
Tak pro zajímavost zkouším, mě se k tomu v linuxu hlásí GIMP, který to taky normálně otevře. A žádné… poslední ml1 06.02.2025 11:41 |
ml1 |
Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru
Já používám svýho miláška Irfanview.
Ten mi ale .heic právě neotevře...
Stáhnul jsem nějaký heic na zkoušku, protože žádný nemám. V Irfanview mi hodí tuhle hlášku na černém pozadí, ale když dám ne, tak ho stejně normálně zobrazí. Pluginy jsem tam kdysi nějaký balík po instalaci přidával, ale už je to dávno.
![[99604-irfan-heic-png]](https://pc.poradna.net/files/99604-irfan-heic-png)
Tady máš testovací HEIC soubory.
https://heic.digital/samples
Je divný, že si Irfan myslí, že to je JPG. Dej si to do pořádku.
Tak pro zajímavost zkouším, mě se k tomu v linuxu hlásí GIMP, který to taky normálně otevře. A žádné doplňky jsem neinstaloval. A GIMP je zadarmo i pro windows.