Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem modrá obrazovka

zdravím, zničehonic mi naskočila modrá obrazovka jak jsem byl připojen na net a musel jsem restartovat PC na bedně, psalo tam: došlo k vyjímce OE: na 0028:C0013B82 ve VxD---. Byla zavolána z 0028:C0013BE4 ve VxD---. Nevíte někdo čím by to mohlo být?

ted naskočila další obrazovka chyba: 06: 0028: 00000001, po zmáčknutí enteru jsem se vrátil do windowsu a mohl se opět připojit přes mozillu na net, nemůže být problém, že např. mám spuštěné rádio z netu a zárověň prohlížím určité webové prezentace kde je taky občas zvuková stopa, nehádá se to nějak spolu ty zvukové stopy?

Tato chyba je spojována buď s OE nebo FireFoxem. Zatím to nevyřešili jinak, než reinstalací Windows.

Na WinME můžeš zkusit obnovení systému do stavu před tím, než se chyba vyskytla poprvé.
Rozhdně nezaškodí spustit kontrolu disku.